środa, 9 listopada 2011


Zapowiadany już jakiś czas temu w końcu ujrzał światło dzienne, bądź nocne księżyca - wedle gustu :-). Cosmic Liar & Murderer po wydaniu pierwszego kultowego już w pewnych kręgach demo z 2007 roku powraca z nowym materiałem.
"Sex metal" to kwintesencja stylu kapeli. Old schoolowe riffy w industrialnym otoczeniu. Dzikość, szaleństwo i mistycyzm. Historia metalu w pigułce. Około 13 minut gęstej napierdalanki. Zmiany tempa, piekielne solówki i dźwięki rodem z cywilizacyjnego Matrixa.Dekadencja i dyskretny urok klasyki. Zero - jedynkowy zawrót głowy. Jeśli potrzebujesz w trakcie porannej drogi do pracy nastawić się bojowo na trudy całego dnia ta muzyka musi znaleźć sie w Twoim odtwarzaczu. Niektórzy twierdzą, że to lepsze niż poranna kawa.


"Sex metal" został nagrany w poniższym składzie:

Roger - guitars, bass, keyboard, loops,
Krakus - guitar,
Nasty - drums

All music production by Roger
Cover by Krakus

O muzykach Cosmic Liar & Murderer:

Roger - lider takich grup jak SKALA (post rock, elektronika, jazzy, eksperyment), Perry Ferya Band (improwizacja),wydający także solowe produkcje z kręgu eksperymentalnej elektroniki pod szyldem Roger dla takich netlabeli jak Chill Label, Recycling Records.

Krakus - lider death / black metalowego Deadspeak, gitarzysta grind-corowego Bloody Psycho, współwydawca / współtwórca takich undergroundowych zinów jak "Zaćmienie słońca", "Witch kult", "R'yleh Zine".

Nasty - bębniarz takich tuzów metalowego podziemia z lat 80/90 jak
Piekielne Wrota, Slaughter, Betrayer.

2 komentarze: